У Тернівському районі Кривого Рогу нагородили призерів Чемпіонату України з армрестлінгу

27 Квiтня 2023, 19:58 Поділитися

27 квітня у Тернівському районі Кривого Рогу за особливі досягнення у спорті нагородили вихованців та тренера-викладача Центру позашкільної освіти «ТЕРНИ». Спортсмени гідно представили місто на Чемпіонаті України з армреслінгу та вибороли п’ять нагород. Про це повідомили у виконкомі Тернівської райради.

Спортсмени Максим Радзимінський, Роман Литвиненко, Олег Михайленко та заслужений тренер України Сергій Карачун отримали відзнаки виконавчого комітету Тернівської райради за особливі досягнення у спорті.

Криворіжці взяли участь у Чемпіонаті України з армрестлінгу та вибороли чотири золота та одне срібло змагань.

Максим Радзимінський став абсолютним переможцем, отримавши два золота в боротьбі на ліву та праву руку серед юнаків 10-13 років у ваговій категорії +55 кг. Срібло привіз додому Роман Литвиненко. Він посів ІІ місце серед юнаків 14-15 років на праву руку у категорії 60 кг. І Роман, і Максим виконали нормативи кандидатів в майстри спорту України.

Олег Михайленко на чемпіонаті виборов два золота серед дорослих в ваговій категорії +110кг. На сьогодні він семиразовий чемпіон України з армреслінгу серед дорослих.