З початку 2023 року у Кривому Розі видали понад 1 500 нових паспортів, а закордонних – майже вдвічі більше
Всього лише з початку 2023 року Криворізький центр надання адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») оформив більше 1 500 ID-карток, а закордонних паспортів – більше 2 900. Послугами ЦНАПу користувалися як жителі нашого міста, так і внутрішньо-переміщені особи. Інформація про це та про найпопулярніші серед жителів послуги з’явилася на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради.
![З початку 2023 року у Кривому Розі видали понад 1 500 нових паспортів, а закордонних – майже вдвічі більше](/images/16x9/photo_2023-04-07_10-04-09.jpg)
Криворізький ЦНАП «Віза» («Центр Дії») відзвітував про результати своєї роботи за перший квартал 2023 року. Всього лише за три місяці в Центрі оформили 1 565 ID-карток. Закордонний паспорт користувався серед жителів нашого міста значно більшою популярністю. Їх в Центрі оформили майже вдвічі більше – 2 904 разів. Крім того, 369 криворіжців звернулися з приводу влеєння фотокарток в свої старі паспорти по типу «книжечки».
До того ж, в Центрі можна одночасно оформити одразу кілька документів. З початку року скористалися цією комплексною послугою 386 разів. Причому, для цього необов’язково було уже мати якийсь із документів. Так, 132 відвідувача отримали одночасно і свою першу ID-картку і закордонний паспорт, а 39 – вперше ID-картку та ідентифікаційний код.
Користувалися послугами Центру не лише криворіжці. З початку року «Віза» прийняла 379 внутрішньо переміщених осіб та 78 мешканців міста пільгової категорії.
За цей від сплати адміністративних послуг з оформлення біометричних паспортів до державного та місцевого бюджетів надійшло 1 мільйон 215 тисяч гривень.
Нагадаємо, з початку року у криворізькому Центрі «Віза» поєднали свої серця поєднали 22 пари молодят.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)