Бронзу привіз до Кривого Рогу вихованець ДЮСШ №2 з Чемпіонату України з вільної боротьби

2 Квiтня 2023, 11:50 Поділитися СПОРТ

Декілька днів у Житомирській області тривали всеукраїнські змагання з вільної боротьби, до яких долучився й криворізьких спортсмен. Вихованець міської ДЮСШ №2 вдало продемонстрував свої вміння й навички та посів третє місце. Таку інформацію розмістили у соцмережах позашкільного закладу освіти.

З 29 березня по 1 квітня тривав чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. Змагання провели на базі спортивного комплексу «Мал» у місті Коростень. Там зібрались спортсмени віком від 18 до 20 років з 18 регіонів держави, аби вибороти першість турніру.

Долучився до чемпіонату й вихованець криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №2. За результатами, Станіслав Луценко здобув бронзову нагороду змагань. Готував до чемпіонату хлопця тренер Олександр Лозний.

Нагадаємо, криворізька гімнастка виконала норматив Майстра спорту України на всеукраїнських змаганнях.