Робота юної криворізької художниці перемогла у Всеукраїнському конкурсі живопису «Натхнення»
У лютому закінчився Всеукраїнський інтернет-конкурс живопису «Натхнення». Організовувала його наша, криворізька школа мистецтв №1. Надсилали роботи на конкурс юні художники з усіх куточків України, а судило їх міжнародне журі. Не обійшлося і без криворізьких перемог – робота вихованки музичної школи №7 Іляни Афім’їної посіла перше місце у номінації «Декоративний живопис». Про це повідомляє виконком Інгулецької райради.
![Робота юної криворізької художниці перемогла у Всеукраїнському конкурсі живопису «Натхнення»](/images/16x9/%D0%91%D0%B5%D0%B7_%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1_exhHYKJ.png)
Криворізька Школа мистецтв не вперше організовує Всеукраїнський інтернет-конкурс мистецтв «Натхнення». Цьогоріч його проводили уже втретє. Надсилали роботи для участі в мистецьких змаганнях юні художники з усієї України: були учасники зі Львова, Харкова, Херсонп, Полтави, Бучі, Охтирки та ще десятків інших міст.
Склад журі, яке розглядало роботи конкурсантів, був міжнародним. Серед них два представника були зі школи мистецтв №1, а ще троє – із Великої Британії, Німеччини та США.
Брали участь у конкурсі і юні криворізькі таланти. Серед них Іляна Афім’їна, вихованка музичної школи №7, що на Інгульці. Робота дівчини вразила як наших, так і міжнародних суддів та посіла перше місце у категорії «Декоративний живопис».
Свій натюрморт дівчина створювала під наставництвом досвідченої викладачки Вікторії Серчені.
Нагадаємо, нещодавно перше місце на міжнародному конкурсі, який проходив в Америці посіла піаністка із Кривого Рогу.
![](/img/2023-03/17/1679045895-photo_2023-03-17_11-35-07.jpg)
![](/img/2023-03/17/1679045901-photo_2023-03-17_11-35-09.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)