Дві жінки ледь не вчаділи під час пожежі в Інгулецькому районі Кривого Рогу
Пізно ввечері у 15 березня рятувальникам повідомили про пожежу в одній з квартир в Інгулецькому районі. На місце події одразу прибули фахівці й ліквідували займання. Надзвичайники також врятували власницю з палаючої оселі та її сусідку, обох постраждалих госпіталізували. Таку інформацію оприлюднили на сайті Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
![Дві жінки ледь не вчаділи під час пожежі в Інгулецькому районі Кривого Рогу](/images/16x9/photo_2023-03-16_08-47-08.jpg)
15 березня приблизно о 20:25 на лінію «101» надійшло повідомлення про вогонь, що охопив квартиру в житловому будинку. 10 вогнеборців на трьох спеціалізованих машинах одразу відправились на вулицю Салтиківська Інгулецького району, де й палало житло. По прибуттю пожежні встановили, що з квартири на другому поверсі п’ятиповерхівки йде густий дим і приступили до ліквідації займання.
Внаслідок пожежі постраждала 71-річна власниця житла. Також надзвичайники врятували сусідку господарки помешкання. Фахівці спустили 60-річну городянку з п’ятого поверху за допомогою автодрабини. Постраждалих оглянули медики й потім ушпиталили їх до одного з міських лікувальних закладів. У жінок попередній діагноз – отруєння продуктами горіння.
Полум’я знищило меблі та речі домашнього вжитку. Пожежу локалізували о 20:50, а ліквідували о 21:20. Площа займання склала 20 метрів квадратних.
![](/img/2023-03/16/1678949293-photo_2023-03-16_08-47-09.jpg)
![](/img/2023-03/16/1678949301-photo_2023-03-16_08-47-10.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)