Асоціація «Союз бізнесу Кривого Рогу» презентувала відкриття клубу підприємців
15 березня в нашому місті влаштували зустріч підприємців із різних сфер та представників міської влади й правоохоронних органів, аби обговорити проблеми, що турбують міських бізнесменів. Також криворіжці з асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу» заявили про запуск клубу підприємців, де проходитимуть різні майстер-класи й конференції, спілкування з психологами та юристами. Планують відкрити й мовну школу для ФОПів.
![Асоціація «Союз бізнесу Кривого Рогу» презентувала відкриття клубу підприємців](/images/16x9/photo_2023-03-15_18-19-59.jpg)
15 березня асоціація «Союз бізнесу Кривого Рогу» презентувала відкриття нового клубу для підприємців. Провідною метою було створити новітній та сучасний майданчик для криворізьких ФОПів, де вони зможуть розвиватися й навчатися новому. Також підприємці зможуть спілкуватися, відвідувати майстер-класи та конференції, консультуватися з юристами, психологами та представниками податкової служби тощо.
Крім того, на базі клубу підприємців планують відкрити мовну школу, де всі охочі вивчатимуть українську, англійську, польську та інші мови. Збиратимуться підприємці в неформальній обстановці, наприклад, у різних закладах харчування.
«Ми презентуватимемо ряд програм, які, на нашу думку, є дуже цікавими для підприємців, і ми дуже хотіли би, щоби вони підключилися до цієї справи. І ми вважаємо, що ми лише разом зможемо зробити такий бізнес-простір, де буде цікаво, корисно кожній людині працювати й вирішувати якісь завдання», – відмітила виконавча директорка асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу» Наталя Трищенко.
Крім того, в межах розширеного засідання асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу», влаштували обговорення нагальних проблем з представниками міської влади. Саме завдяки тісній взаємодії ФОПів із виконкомом планують покращувати бізнес у нашому місті.
«У нас є декілька проблем і влада дійсно намагається нам полегшити нашу працю, але проблеми стосуються і оренди приміщень, і оренди землі, і комунальних послуг. І завдяки цьому, якщо ми вирішимо наші питання, нашому криворізькому бізнесу буде набагато легше вести свою справу», – зазначила Наталя Трищенко.
Також організатори заходу подякували меру, який підтримує підприємців у такий нелегкий час .
Загалом на засідання ФОПів зареєструвалось близько 60 людей – це представники великого, середнього й малого бізнесу різних сфер. Також запросили голів райвиконкомів, керівників великих підприємств, представників правоохоронних органів. Всього в асоціації «Союз бізнесу Кривого Рогу» близько 300 учасників, але список поповнюється щодня.
«Люди хочу потрапити на цей захід і це є дуже важливим для нас. Ми сподіваємося, що тут буде дуже цікаво людям і будуть цікаві ідеї», – додала Наталя Трищенко.
![](/img/2023-03/15/1678897239-photo_2023-03-15_18-20-01.jpg)
![](/img/2023-03/15/1678897250-photo_2023-03-15_18-20-02.jpg)
![](/img/2023-03/15/1678897259-photo_2023-03-15_18-20-03.jpg)
![](/img/2023-03/15/1678897268-photo_2023-03-15_18-20-05.jpg)
![](/img/2023-03/15/1678897278-photo_2023-03-15_18-20-07.jpg)
![](/img/2023-03/15/1678897288-photo_2023-03-15_18-20-11.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)