Юні криворізькі шахісти стали переможцями турніру Дитячої шахової ліги

19 Лютого 2023, 17:00 Поділитися СПОРТ

Нещодавно завершився чемпіонат з шахів, в якому брали участь більше 100 спортсменів, зокрема й з нашого міста. Команда криворіжців обійшла всіх опонентів та виборола почесне І місце. Таку новину оприлюднили у соцмережах Федерація шахів Кривого Рогу.

17 лютого відбувся онлайн-турнір Вищої ліги Дитячої шахової ліги серед дітей до 16 років. Змагання провели за допомогою спеціального сайту Lichess з контролем часу 10 хвилин кожному гравцю. Всього долучилось до гонитви за першістю участь 10 команд та понад 100 юних шахістів з різних куточків України. Серед учасників була й дитяча команда «Кривбас».

За підсумками 90 хвилин гри наші спортсмени обійшли всіх опонентів та з впевненістю перемогли. Криворіжці посіли І командне місце у цих престижних змаганнях. Кращими у складі команди з нашого міста стали: Василь Лях, Тимур Балик, Микола Левченко, Олексій Грищенко, Артур Балик, Ігор Левін.

Докладніше дізнатися про результати турнір можна за посиланням.

Нагадаємо, 11 нагород вибороли боксери з Кривого Рогу на міському чемпіонаті.