Двоє педагогів початкових класів із Кривого Рогу посіли почесні місця в межах першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»
Днями завершився обласний етап щорічного конкурсу вчителів. За призові місця боролись і криворізькі освітяни. За результатами конкурсу, Артур Андрусик здобув І місце, а Олена Ласій посіла почесну другу сходинку педагогічних змагань. Про це стало відомо з соцмереж Управління освіти і науки виконкому Криворізької міськради.
![Двоє педагогів початкових класів із Кривого Рогу посіли почесні місця в межах першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»](/images/16x9/photo_2023-02-06_17-50-31.jpg)
3 лютого завершився перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023». Він тривав у нашій області в номінації «Початкова освіта». До конкурсу мали змогу долучитись всі бажаючі освітяни, що зробили й наші криворізькі педагоги. Під час конкурсних випробувань учасники довели свою педагогічну майстерність та ефективність, їх оцінювало професійне журі.
За рішенням фахівців, перемогу здобув учитель початкових класів Криворізької гімназії №91 Артур Андрусик. Срібло конкурсу присудили учительці початкових класів Криворізької гімназії №79 Олені Ласій. ІV місце посіла учителька початкових класів Криворізької гімназії №13 Ольга Чернецька.
«Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання та побажаємо подальших успіхів і здобутків! Ми впевнені, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе як агента змін Нової української школи», – вказується у дописі.
Далі освітяни змагатимуться в межах другого туру конкурсу за звання «Учитель року – 2023».
![](/img/2023-02/06/1675698693-photo_2023-02-06_17-50-40.jpg)
![](/img/2023-02/06/1675698982-photo_2023-02-06_17-56-06.jpg)
![](/img/2023-02/06/1675698699-photo_2023-02-06_17-50-43.jpg)
![](/img/2023-02/06/1675698708-photo_2023-02-06_17-50-47.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)