Криворізькі спортсмени привезли з Чемпіонату Дніпропетровської області з тхеквондо 14 медалей

30 Січня 2023, 20:30 Поділитися

Нещодавно у Кам’янському провели регіональні змагання з тхеквондо, в межах яких за переможні місця боролись і юні криворіжці. Вихованці ДЮСШ №2 і №10 посіли аж 14 призових місць. Про нові спортивні здобутки стало відомо із соцмереж спортивної школи №10 і виконкому Інгулецької райради.

З 27 по 28 січня тривав Чемпіонат Дніпропетровської області з тхеквондо у розділі «Керугі». За першість змагались спортсмени з різних куточків регіону в місті Кам’янське. Усіх тхеквондистів розподілили на вікові категорії, а оцінювало їх професійне журі. Брали участь у чемпіонаті вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2. За результатами, під керівництвом Олени Мардаш наші спортсмени посіли наступні місця:
    – І місце – Діана Литвиненко-Чумаченко, Кирило Абрамяк;
    – ІІ місце – Діана Стасенко, Руслан Лихачов, Гліб Ір'янов, Каміла Мкртчян;
    – ІІІ місце – Максим Лисяк, Ванесса Черната, Михайло Безщасний, Тимофій Панчук, Владислав Васильчук та Михайло Ліхачов.

Крім того, демонстрували свої вміння й навички учні ДЮСШ №10. Зокрема, два золота здобули Катерина Тітієвська і Роман Углицький. Тренерами криворізьких спортсменів є Світлана Русія, Олена Мардаш.

«Вітаємо спортсменів з такими чудовими результатами. Впевнені, що ще не раз почуємо їхні ім’я серед переможців!», – вказується в одному з дописів.

Нагадаємо, це не перші призові місця, здобуті нашими спортсменами. На чемпіонаті виступали також вихованці ДЮСШ№8, котрі посіли у загальній сумі 15 почесних місць.