У Кривому Розі обурені користувачі соцмереж допомогли поліцейським затримати водія під кайфом
Грубе порушення правил дорожнього руху одного із криворіжців зафільмували на відео та почали поширювати у соцмережах обурені містяни. Це допомогло поліцейським швидко виявити та 21 січня затримати підозрюваного у Довгинцівському районі міста. Під час складання протоколу у порушника помітили ще й ознаки наркотичного сп’яніння, за що водій поплатится водійським посвідченням та грошовим штрафом.
![У Кривому Розі обурені користувачі соцмереж допомогли поліцейським затримати водія під кайфом](/images/16x9/photo_2023-01-21_16-09-14.jpg)
Порушив правила чоловік на вулиці Миколи Світальського, що на межі Саксаганського та Покровського районів міста. Відео, де він мчить на червоний сигнал світлофора почало ширитися мережею та потрапило у поле зору патрульних інспекторів.
Правоохоронці швидко вирахували «ВАЗ», яким керував чоловік, а під час патрулювання у Довгинцівському районі автівку помітили та зупинили для перевірки.
Водієм виявився 39 річний чоловік. Свою провину та наслідки порушення правил руху криворіжець повністю визнав. Патрульні помітили у чоловіка ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду чоловік відмовився, за що на нього склади адмінпротокол ще й за ч. 1 ст. 130. Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Окрім права сідати за кермо порушник витратить чималу суму, щоб сплатити штрафи ще за ч. 2 ст. 122 «Проїзд на заборонений сигнал світофора» та ч. 5 ст. 126 «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом». Точну їх суму визначить суд.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)