Щоб подарувати відчуття свята: у Кривому Розі влаштували святкову фотосесію та дефіле для дівчаток-переселенців
Благодійний фонд «Сундучок» дав можливість відчути себе принцесами 24 дівчаткам у віці від чотирьох до 11. В основному – це вимушені переселенці, проте, були і кілька криворіжанок. Для дівчаток влаштували фотосесію та дефіле а також роздали різноматні подарунки та смаколики.
![Щоб подарувати відчуття свята: у Кривому Розі влаштували святкову фотосесію та дефіле для дівчаток-переселенців](/images/16x9/00026.MTS_snapshot_00.00.271.jpg)
«Сундучок» влаштовує такі цікаві акції для переселенців уже не вперше. Конкретно цю планувалося провести ще до початку нового року. Спочатку хотіли влаштувати діткам лише фотосесію у ошатних сукнях, які діти виберуть самі. Сукні благодійники підготували заздалегідь. Плани провести дефіле з’явилися вже безпосередньо після фотосесії: «У нас проходила зйомка для дівчаток. Нам дуже сподобалась їх емоції, коли вони їх одягали, коли крутилися в них. Захотілося для дівчат зробити трішки більше чогось яскравішого, хотілось великого свята для них», - розповідає Світлана Токар, голова БФ «Сундучок».
Для маленьких принцес підготували сукні, а смаколики та подарунки для них передали благодійники з числа приватних підприємців. Не завадило отримати задоволення від дефіле навіть відключення світла. Своїми враженнями від участі поділилася 11-річна переселенка Ірина: «Я з Херсонської області, з Осокорівки. До Кривого Рогу приїхала через місяць після початку війни, бо нас бомбили. Записалась та прийшла сюди спробувати дефіле. Мені сподобалось «50 на 40». Перед дефіле я хвилювалася, але потім зрозуміла, що нічого такого страшного немає. Я йшла, позувала, не боялася, розуміла, що на мене люди дивляться, і я не повинна нікого підвести. Мій образ мені подобається, мені його допомогли його підібрати. Прийшла сюди мене підтримати мама. Нам усе сподобалось».
«До Кривого Рогу приїхали, коли почалась війна, тому що у нас тут родичі та друзі. Я вже виступала у Львові, тому уже не боюся. Раніше займалась танцями. Спочатку записались на брейк, але це не моє. А тепер буду займатись танцями, які до душі. Перед дефіле ми готувалися, багато вчилися, тому виходила сміливо», - розказала дев’ятирічна Софія з Енергодару.
![](/img/2023-01/13/1673620986-00020.MTS_snapshot_00.07.433.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621002-00027.MTS_snapshot_00.07.989.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621009-00028.MTS_snapshot_00.07.067.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621015-00029.MTS_snapshot_00.03.401.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621021-00030.MTS_snapshot_00.00.816.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621029-00031.MTS_snapshot_00.06.944.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621035-00053.MTS_snapshot_00.07.601.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621043-00063.MTS_snapshot_00.02.156.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621050-00066.MTS_snapshot_00.02.083.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621057-00066.MTS_snapshot_00.02.083.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621063-00067.MTS_snapshot_00.03.047.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621069-00073.MTS_snapshot_00.05.780.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621076-00076.MTS_snapshot_00.05.867.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621081-00077.MTS_snapshot_00.01.128.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621088-00082.MTS_snapshot_00.06.918.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621095-00085.MTS_snapshot_00.03.174.jpg)
![](/img/2023-01/13/1673621102-00086.MTS_snapshot_00.01.108.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)