Солодкі подарунки та запрошення до театру: у Кривому Розі вітали з Новим роком дітей військовослужбовців
З нагоди новорічно-різдвяних свят, у криворізькому «Музеї російсько-української війни» організували святковий захід за підтримки та ініціативи Військової адміністрації міста та ГО «Набат Кривбас». Загалом з 19 грудня по 19 січня діти криворізьких військовослужбовців отримують смаколики та запрошення на новорічну програму до театру. Тільки сьогодні привітали близько 700 дітей, а загалом місто проводить новорічні івенти для десяти тисяч маленьких криворіжців.
![Солодкі подарунки та запрошення до театру: у Кривому Розі вітали з Новим роком дітей військовослужбовців](/images/16x9/photo_2022-12-25_14-40-18.jpg)
За багаторічною традицією в музеї Героїв АТО, що розташований при координаційному центрі ГО «Набат Кривбас», з нагоди Нового року та Різдва проводять святкові заходи для маленьких мешканців міста. Цього року міська влада вітає дітей чинних, загиблих військових, полонених та безвісті зниклих. У музеї встановили святкову ялинку, дітлахів зустрічали костюмовані аніматори: Сніговик, а також Заєць – символ прийдешнього Нового року. Вони проводили для малечі екскурсію по музею, показували воєнні трофеї, а також дарували малечі солодкі подарунки і запрошення у Криворізький Академічний театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка на новорічну інтерактивну програму «В гостях у новорічної ялинки».
«Сьогодні 700 діток наших родин загиблих, полонених та безвісти зниклих наших військовослужбовців отримують солодкі подарунки і запрошення у театр на новорічну програму до ялинки. У нашому музеї російсько-української війни ми сьогодні радо всіх вітаємо, обіймаємо і даруємо маленьке свято. Діти – це наше майбутнє, і попри війну їм хочеться свята. Ми знаємо, за що воюють наші захисники, за що загинули – за наших дітей, за наше майбутнє. Тому ми сьогодні, як і кожен рік, проводимо такі заходи і даруємо радість», - розповідає заступниця начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Вікторія Третяк.
Загалом місто планує привітати близько десяти тисяч маленьких криворіжців. Такі заходи проводитимуться з 19 грудня до 19 січня.
«Ми дуже вдячні, що влада пам’ятає наших Героїв, що підтримує нас і наших дітей. Також вдячні за подарунки, вітаємо всіх зі святом!», - подякувала мама Катерина, що завітала сьогодні на захід зі своєю донькою Маргаритою.
![](/img/2022-12/25/1671972149-photo_2022-12-25_14-39-57.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972158-photo_2022-12-25_14-39-59.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972168-photo_2022-12-25_14-40-00.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972179-photo_2022-12-25_14-40-13.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972198-photo_2022-12-25_14-40-16.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972219-photo_2022-12-25_14-40-17.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972229-photo_2022-12-25_14-40-22.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972246-photo_2022-12-25_14-40-23.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972258-photo_2022-12-25_14-40-24.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972268-photo_2022-12-25_14-40-39.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972280-photo_2022-12-25_14-40-47.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972289-photo_2022-12-25_14-40-50.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972298-photo_2022-12-25_14-40-53.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972311-photo_2022-12-25_14-40-57.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972320-photo_2022-12-25_14-41-01.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972329-photo_2022-12-25_14-41-03.jpg)
![](/img/2022-12/25/1671972338-photo_2022-12-25_14-41-08.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)