Дві криворізькі співачки посіли два призових місця на Міжнародному фестивалі Baltik Voyage 2022
Два дні тривали музичні змагання серед юних талантів з різних куточків світу. Долучились до фестивалю й вихованці криворізької музичної школи. Дівчата здобули золото й срібло конкурсу. Відповідну інформацію розмістили на сторінці у соцмережах Музичної школи №1.
![Дві криворізькі співачки посіли два призових місця на Міжнародному фестивалі Baltik Voyage 2022](/images/16x9/photo_2022-11-15_16-12-31.jpg)
З 5 по 7 листопада тривав Міжнародний фестиваль Baltik Voyage 2022. Творчі змагання провели на теплоході Рига-Таллін-Стокгольм. Конкурсанти мали змогу продемонструвати свої таланти у рамках відповідних вікових категорій, а також номінаціях.
Взяли участь у фестивалі й вихованки відділу естрадний спів музичної школи №1. За результатами, Маргарита Мішаріна посіла І місце, а Дарія Ждаха – другу сходинку змагань. Творчою наставницею дівчат є Лариса Андросова.
Взяли участь у фестивалі й вихованки відділу естрадний спів музичної школи №1. За результатами, Маргарита Мішаріна посіла І місце, а Дарія Ждаха – другу сходинку змагань. Творчою наставницею дівчат є Лариса Андросова.
![](/img/2022-11/15/1668530264-photo_2022-11-15_16-12-32.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)