У Кривому Розі провели в останню путь полеглого за незалежність та волю країни воїна Юрія Кошелєва
24 жовтня простилися з мужнім військовим з нашого міста Юрієм Кошелєвим. Чоловік віддав своє життя, захищаючи рідну землю від російських окупантів. Загинув 19 жовтня від ворожого мінометного обстрілу на Херсонщині.
![У Кривому Розі провели в останню путь полеглого за незалежність та волю країни воїна Юрія Кошелєва](/images/16x9/1_jhYKDhw.jpg)
Вдень 24 жовтня розпочалась жалобна панахида за Юрієм Кошелевим. Священнослужитель провів церемонію відспівування, після якої з полеглим військовим навіки попрощалися. Вічний спочин чоловік знайшов на Центральному кладовищі в секторі почесних поховань. Прийшли віддати останню шану мужньому криворіжцю рідні та близькі, друзі, колишні колеги по роботі, бойові побратими.
«Ми дружили з ним. Юрій був дуже добрим, вечорами з ним сиділи розмовляли, розказував про свою сім’ю», - так відгукнувся про загиблого побратим Станіслав.
«Ми мешкали в одному будинку. Юрій запам’ятався мені, як доброзичлива людина. Завжди допомагав в життєвих питаннях. Вічна слава йому, побільше би таких людей, як він. Завжди служив на користь Батьківщині!», - згадує знайомий воїна Костянтин.
До участі в бойових діях Юрій Кошелевий працював охоронцем. На захист Батьківщини пішов ще в 2014 році, був ветераном АТО. Юрій служив у складі 17-ої окремої танкової Криворізької бригада імені Костянтина Пестушка. З березня цього року чоловік брав участь в наступальних операціях на Херсонщині, де в жовтні, в результаті мінометного обстрілу під час контрнаступу у Бериславському районі наш воїн загинув. У 46-річного загиблого залишилася дружина.
Вічна пам’ять Герою!
![](/img/2022-10/24/1666600131-2.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666600138-3.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666600146-4.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666600153-5.jpg)
![](/img/2022-10/24/1666600161-6.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)