Понад 100 снарядів росіяни випустили по нічному Нікополю: троє поранених, серед них – дитина
Сім разів цієї ночі російські загарбники гатили з «Градів» та важкої артилерії по Нікопольщині. Шестирічна дитина та її мати дістали важкі поранення. Також постраждала ще одна жінка. Багато нікопольців залишился без житла. Про це повідомляє Рада оборони області.
![Понад 100 снарядів росіяни випустили по нічному Нікополю: троє поранених, серед них – дитина](/images/16x9/photo_2022-10-12_07-29-30.jpg)
Сім разів російський ворог відкривав вогонь з «Градів» та важкої артилерії по Нікополю. Понад сотню снарядів влучили у будівлі мирного нічного міста. Один з них впав на приватний будинок, тож шестирічна дівчинка та її 32-річна матуся були поранені прямо у своєму домі. Також через обстріл постраждала ще одна нікопольчанка. Наразі всі поранені шпиталізовані у важкому стані.
Один дім окупанти зруйнували вщент, понівечили більше трьох десятків багатоперхових та приватних будинків. Через ураження газогонів на ліній електроживлення люди знову без світла та газу. Зачепили снаряди й інфраструктурні будівлі: два підприємства, два дитячих садочки, школу, магазини та офіс благодійної організації.
У Марганецькій та Мирівській громадах Нікопольщини місцеві мешканці вціліли, але є руйнування, масштаби яких наразі встановлюють спеціалісти.
У інших кутчоках області обійшлося без ворожих атак. Перевищення показників радіаційного фону у регіоні немає. Медзаклади, аптеки, магазини, рятувальники та транспорт працюють у містах і селищах Дніпропетровщини у звичному режимі.
Автошляхи відкриті для проїзду всіх водіїв та їх пасажирів, якщо вони можуть пройти перевірку документів на блокопостах.
![](/img/2022-10/12/1665553466-photo_2022-10-12_07-29-29 (2).jpg)
![](/img/2022-10/12/1665553473-photo_2022-10-12_07-29-29.jpg)
![](/img/2022-10/12/1665553481-photo_2022-10-12_07-29-30 (2).jpg)
![](/img/2022-10/12/1665553489-photo_2022-10-12_07-29-31.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)