«Не встиг зреагувати»: у Кривому Розі не поділили дорогу маршрутка та пікап
Вранці 4 жовтня у Центрально-Міському районі сталась дорожньо-транспортна подія між Mercedes-Benz Sprinter та Fiat. За попередньою інформацією, водій другої машини не зреагував на зміну дорожньої ситуації та врізався у маршрутне таксі. Обійшлося без постраждалих.
![«Не встиг зреагувати»: у Кривому Розі не поділили дорогу маршрутка та пікап](/images/16x9/photo_2022-10-04_12-01-30.jpg)
Відомо, що Mercedes-Benz Sprinter та Fiat рухались у попутному напрямку по вулиці Прорізна зі сторони Свято-Миколаївської та Української у бік Карачунівського парку. Попередньо відомо, що керманич маршрутки загальмував на зупинці, аби висадити пасажира. У цей момент керманич пікапу, що їхав позаду, врізався у громадський транспорт. В обох машинах знаходились пасажири, проте ніхто не постраждав.
У Mercedes-Benz деформований задній бампер з лівого боку та фара. У Fiat пошкоджений передній бампер, зім’ятий капот та праве крило, відірвана фара у місці удару. На місці події вже працювали патрульні поліцейські, які з’ясовували усі деталі події.
![](/img/2022-10/04/1664874133-photo_2022-10-04_12-01-28.jpg)
![](/img/2022-10/04/1664874139-photo_2022-10-04_12-01-29.jpg)
![](/img/2022-10/04/1664874152-photo_2022-10-04_12-01-34.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)