Юрій Вілкул: «Я вдячний всім педагогічним колективам, кожному вчителю, які в надскладних воєнних умовах не лише забезпечують якісний навчальний процес для дітей, але й стали єдиним «фронтом» на захист рідного Кривого Рогу»
В. о. міського голови Юрій Вілкул привітав освітян міста з професійним святом, та подякував їм за самовіддану працю, допомогу, небайдужість та розуміння тих викликів, які має вирішувати криворізька громада, захищаючи місто. Міськими нагородами були відзначені 35 криворізьких педагогів.
![Юрій Вілкул: «Я вдячний всім педагогічним колективам, кожному вчителю, які в надскладних воєнних умовах не лише забезпечують якісний навчальний процес для дітей, але й стали єдиним «фронтом» на захист рідного Кривого Рогу»](/images/16x9/photo_2022-09-30_12-33-31.jpg)
Юрій Вілкул вручив Тетяні Прокоп’євій, в. о. директорки Криворізького ліцею №24 годинник з іменним написом міського голови. Сергій Кіслов, директор гімназії № 109 удостоєний нагрудного знаку «За заслуги перед містом» I ступеню; Наталія Дворецька, директор закладу дошкільної освіти № 236 нагороджена нагрудним знаком «За заслуги перед містом» II ступеню. Вікторії Деркач, директору гімназії №52 «Діалог» очільник міста вручив нагрудний знак «За заслуги перед містом» III ступеню.
Високо оцінивши роботу закладів освіти під час війни, Юрій Вілкул сказав: «Сьогодні нам всім доводиться працювати в складних умовах. Сфера освіти, як і всі сфери нашого життя, зазнала сильних змін в умовах воєнного стану. Але, незважаючи на це, освітній процес у місті триває. Як педагог із майже 40-річним науково-педагогічним стажем я пишаюся нашими освітянами й хочу запевнити – місто й надалі робитиме все, щоб забезпечити комфортні умови для навчання дітей, підвищення кваліфікації вчителів, вирішувати проблеми комплектації шкіл, створюючи всі можливі умови для отримання якісної освіти. Я вдячний вам, що з перших днів війни ви долучилися до спільної великої роботи зі зміцнення оборони Кривого Рогу, підтримки військових, вимушених переселенців. І це все ви робите паралельно із вашими основними обов’язками – надавати якісні знання та навички учням».
Криворізькі педагоги зберігають провідні позиції в усіх напрямках, беруть участь та перемагають на професійних освітянських конкурсах. Серед 12 переможців 1 туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» двоє криворізьких вчителів: Оксана Малюк, вчителька з правознавства КЗШ №120 та Світлана Медведєва, вчителька інформатики Криворізького природничо-наукового ліцею.
Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак зазначила: «Не дивлячись на труднощі у навчанні, завдяки праці наших вчителів, криворізькі випускники показали високий рівень знань під час складання національного мультипредметного тесту у рамках вступної компанії-2022. 147 учнів з 50 наших закладів отримали 200 балів – це чудовий результат. Такої кількості як випускників, так і закладів ще ніколи не було за усі часи проведення ЗНО. Крім того, троє випускників Криворізьких гімназій №91, 61 та 130 школи отримали 200 балів з 3-х предметів тесту. Пишаємося нашими учнями та вчителями».
З перших днів війни, під керівництвом Військової адміністрації Кривого Рогу, заклади освіти спрямували свою роботу за різними напрямками. З одного боку, був чітко організований процес дистанційного навчання, а з іншого – заклади стали домівкою для евакуйованих жителів з Херсонської, Донецької, Луганської, Харківської та інших областей. Крім того, криворізькі педагоги працюють і на обороноздатність міста: плетуть маскувальні сітки, готують їжу для наших воїнів, збирають гуманітарну допомогу та забезпечують цілодобову роботу найпростіших укриттів для населення.
Зазначу, у Кривому Розі працює 321 заклад освіти, з яких: 129 – заклади загальної середньої освіти; 152 – дошкільні заклади, 43 – позашкільні заклади різних типів комунальної форми власності. Освітній процес забезпечують майже 9 000 педагогічних працівників.
![](/img/2022-09/30/1664530524-photo_2022-09-30_12-33-29.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530532-photo_2022-09-30_12-33-30.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530658-photo_2022-09-30_12-33-31 (2).jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530678-photo_2022-09-30_12-33-32.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530693-photo_2022-09-30_12-33-34.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530701-photo_2022-09-30_12-33-35 (2).jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530716-photo_2022-09-30_12-33-35.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530725-photo_2022-09-30_12-33-36.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530742-photo_2022-09-30_12-33-26.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530753-photo_2022-09-30_12-33-27.jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530761-photo_2022-09-30_12-33-28 (2).jpg)
![](/img/2022-09/30/1664530769-photo_2022-09-30_12-33-28.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)