Юні гімнастки з Кривого Рогу серед переможців Міжнародного турніру The Fifth element-2022 у Болгарії

22 Вересня 2022, 15:43 Поділитися

У місті Кранєво, що в Болгарії, на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики під назвою The Fifth element-2022 змагалися за першість й вихованки криворізької ДЮСШ №10.

Юні гімнастки принесли рідному місту перемоги. Зокрема, серед восьмирічних учасників перше місце посіла Мілана Забігайло, на другій сходинці у цій віковій категорії Аліса Байбак, на третій – Анастасія Кудель.

Серед дітей, що на рік старші, також є переможці – це володарка першого місця Віра Жихарева, друге місце посіла Софія Шелест, а третє розділили між собою Тетяна Гусак та Варвара Субота. Маленьких зірочок з Кривого Рогу тренував А. Скринник.

Учасниці, яким виповнилося 10 років, також отримали нагороди. Стали третіми у нелегкій боротьбі Катерина Всякая, Яна Комарова та Крістіна Максимович. Тренувала дівчаток С. Алєксєєва.

Дякуємо криворізьким гімнасткам за достойний внесок у мирні перемоги Кривбасу!