У Кривому Розі волонтери провели благодійний турнір з дартсу, зібрані кошти скерують на потреби тероборони
Вдень 24 серпня у нашому місті організували благодійний ярмарок, в рамках якого містяни мали змогу придбати домашні смаколики. Гроші потім скерують батальйону ТрО. Також 10 міських волонтерів долучились до турніру з дартсу й розіграли між собою переможні місця. Івент провели з нагоди Дня незалежності України.
Організаторами ярмарку виступили Інгулецька райрада разом із Південним ГЗК. У рамках благодійного івенту влаштували спеціальний турнір із дартсу, в якому брали участь міські волонтери. Саме вони з початку війни підтримують наших захисників. Учасники турніру були віком від 30 до 50 років, які розподілилися на чотири команди. Переможців змагання символічно нагородили медалями.
«Це ініціатива активних людей, які протягом шести місяців війни об’єдналися та зробили багато корисних і гарних справ для допомоги Збройним силам України. І цей кістяк, який є у південному мікрорайоні нашого міста, він організував сьогодні такий благодійний захід і всі кошти відправлять на допомогу ЗСУ. Це волонтери не за визначення, а за покликом серцям», – відзначив голова Інгулецького райради Сергій Жеребило.
Під час івенту облаштували спеціальні фудкорти, де продавали домашні смаколики. Їх могли придбати усі присутні за символічний внесок, потім кошти передадуть на потреби тероборони, зокрема міського батальйону, який тільки формується. Крім ярмарку, учасники могли просто зробити будь-який донат та долучитись до волонтерського збору.
«Ми вирішили провести такий турнір, допомогти. Кожна небайдужа людина допомагає захисникам, які боронять державу. Ми згуртувалися й вирішили допомогти хто чим може… Я дуже пишаюсь, що живу у цьому місті. Я ніколи думала, що буду солдаткою і буду захищати свою рідну Україну. Я одразу погодилась», – наголосила працівниця промпідприємства Кривого Рогу й бійчиня ТрО Марина Савенко.
Зазначимо, волонтери-містяни, які долучились до турніру,зорганізувались у спільноту та почали допомагати нашим бійцям і відправляти їм різні харчі – домашні страви й різні смаколики. Містянки виготовляють вареники, піци, бутерброди, сосиски в тісті, рогалики, «кошики» тощо. Така волонтерська діяльність триває з початку війни, а люди не планують зупинятися аж до самої Перемоги.