«Перший міський» телеканал долучився до всеукраїнської акції «Смілива гривня» і передав монети на потреби ЗСУ
Наразі у нашій державі триває благодійний збір грошей на потреби наших захисників, які боронять країну від окупантів. У рамках акції збирають монети різного номіналу. До «Сміливої гривні» долучився й «Перший міський», редакція якого назбирала майже 300 гривень.
![«Перший міський» телеканал долучився до всеукраїнської акції «Смілива гривня» і передав монети на потреби ЗСУ](/images/16x9/photo_2022-08-16_19-46-17.jpg)
Нещодавно Нацбанк запустив нову благодійну акцію «Смілива гривня», до якої може долучитись будь-який небайдужий українець протягом трьох місяців. В межах ініціативи громадяни можуть принести у банки монети із власних «скарбничок» номіналами 10, 50 копійок та одна, дві, п’ять і 10 гривень. Кількість їх необмежена, адже усі кошти скерують на допомогу нашим військовим.
Завершиться благодійний збір 31 жовтня. Банками-партнерами ініціативи є «Ощадбанк» і «ПУМБ», саме туди можна приносити монети. Адже навіть невелика кількість вже є внеском у перемогу країни над окупантами.
«Це дуже чудова можливість приєднатися до тієї великої справи, до якої залучене все наше населення, - підтримати наші Збройні Сили України. І наблизити всім так необхідну та очікувану перемогу… До цієї акції приєднуються навіть діти, вони приходять сім’ями, з батьками. Діти вносять власні кошти і вони таким чином також приймають участь у підтримці наших ЗСУ», – наголосила керівниця відділення «Державного ощадного банку Україна» Вікторія Столєтова.
«Перший Міський» також долучився до благодійної акції. Працівники телеканалу назбирали монети зі своїх гаманців і скарбничок, аби кошти допомогли українськім військовим боронити державу. Монети прийняли на касі, підрахували й видали чек. Назбирати вийшло 271 гривню 20 копійок.
![](/img/2022-08/16/1660669336-photo_2022-08-16_19-45-32.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669343-photo_2022-08-16_19-45-36.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669350-photo_2022-08-16_19-45-43.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669376-photo_2022-08-16_19-45-46.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669385-photo_2022-08-16_19-45-49.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669393-photo_2022-08-16_19-45-53.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669400-photo_2022-08-16_19-45-58.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669407-photo_2022-08-16_19-46-03.jpg)
![](/img/2022-08/16/1660669415-photo_2022-08-16_19-46-24.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)