Президент України відвідав військових, що захищають Україну на передовій на підступах до Дніпропетровщини
Під час робочої поїздки на Дніпропетровщину Президент України Володимир Зеленський побував та передовій та поспілкувався з тими, хто стоїть на сторожі миру та безпеки нашої області та країни в цілому. Голова держави подякував нашим захисникам за службу. Також провів нараду щодо обстановки на Криворізькому напрямку фронту.
![Президент України відвідав військових, що захищають Україну на передовій на підступах до Дніпропетровщини](/images/16x9/2c717c24-b436-46e7-abee-713efecfe07b.jpg)
Президент України Володимир Зеленський відвідав свою малу Батьківщину – нашу Дніпропетровщину. Під час поїздки голова держави не оминув лінію фронту – поспілкувався з нашими захисниками, які стоять на позиціях та ризикуючи власним життям борються з російським ворогом.
«Дякую за вашу роботу й героїзм, із яким ви захищаєте нашу державу, наші українські родини й суверенітет України. Хочу побажати вам здоров'я, усього найкращого вам і вашим сім'ям. І побажати всім нам перемоги. Слава Україні!» – подякував військовим Президент.
Також Володимир Зеленський на фронті вручав державні нагороди. Найвище звання – Героя України та орден «Золота Зірка» отримав командир танкового батальйону підполковник Олег Грудзевич, який брав участь у боях у Маріуполі на Донеччині.
Завдяки його правильному керівництву та вчасним, мудрим рішенням солдати вирвалися з непідконтрольної території. Також під час руху наші захисники ліквідували диверсійно-розвідувальну групу противника в районі Знаменівки Донецької області, після чого без втрат, всього за 10 діб, прибули до місця дислокації.
Дніпропетровщина ще раз довела, що на нашій землі живуть, працюють і у разі необхідності показують приклад самовідданості справжні Герої.
«Дякую за вашу роботу й героїзм, із яким ви захищаєте нашу державу, наші українські родини й суверенітет України. Хочу побажати вам здоров'я, усього найкращого вам і вашим сім'ям. І побажати всім нам перемоги. Слава Україні!» – подякував військовим Президент. Також Володимир Зеленський на фронті вручав державні нагороди. Найвище звання – Героя України та орден «Золота Зірка» отримав командир танкового батальйону підполковник Олег Грудзевич, який брав участь у боях у Маріуполі на Донеччині.
![](/img/2022-07/08/1657283212-364117d7-f22c-4322-a663-d64b16671d81.jpg)
![](/img/2022-07/08/1657283230-ef1a5985-46c9-4191-9667-c93a64866a1f.jpg)
![](/img/2022-07/08/1657283250-3f10c2ca-acd9-4099-98fa-81d3e7bf7740.jpg)
![](/img/2022-07/08/1657283266-8515fc5b-b976-4ec6-8fa5-bea5ad7425ca.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)