У Кривому Розі стартували заняття з англійської мови для дітей, які стали вимушеними переселенцями через російську агресію
Вранці 13 червня в Центрально-Міському районі розпочалися заняття для дітей-переселенців, які спрямовані на вивчення англійської мови. Ініціювали заняття викладачі однієї з кафедр Державного університету економіки та технологій. Також до тренінгів планують долучити дітей військовослужбовців й відкрити відповідні центри у різних районах міста.
13 червня у коворкінгу, що знаходиться у одному з вишів, стартували курси з англійської мови для дітей, які разом із батьками вимушено покинули свої домівки й переїхали у більш безпечні частини країни. Проведення занять ініціювали викладачі кафедри ділової української та іноземних мов Державного університету економіки та технологій. Провідна мета – допомога маленьким переселенцям, на яких вплинула війна з окупантами, розрада їх та розвиток. Це своєрідний вклад у перемогу від викладачів вишу.
«Заняття и організовували для дітей з числа внутрішніх переселенців, але після публікації-запрошення на відвідування занять, нам подзвонили з військкомату з питанням чи можна долучитися й дітям військовослужбовців. Звичайно ми погодились. Але ми зрозуміли, що є певна проблема, пов’язана із довжиною нашого міста – з віддалених районів дуже важко добиратись, тому ми будемо шукати волонтерів серед студентів й викладачів, аби відкрити подібні центри й у інших районах міста», – прокоментувала директорка інституту управління і бізнес-освіти Державного університету економіки та технологій.
Наразі в межах ініціативи проводять заняття для двох груп: з чотирьох до семи років та від восьми до 12 років. Надалі зустрічі проходитимуть у понеділок і четвер. Для найменших учнів-відвідувачів курси з англійської розпочинаються о 10:00, а для старшої групи – в 11:00.