Життя за Україну поклав криворізький герой Владислав Погорілий
Криворіжець Владислав Погорілий загинув у боях за Авдіївку. Хлопцеві було всього 25 років, але він вже не вперше захищає рідну землю – раніше воїн брав участь в АТО. Батьки нещодавно отримали офіційне підтвердження тяжкої звістки про загибель сина.
![Життя за Україну поклав криворізький герой Владислав Погорілий](/images/16x9/hkuaxmftwyqzgbse_1.jpg)
Мешканець Кривого Рогу Владислав Погорілий віддав найцінніше – життя заради миру в незалежній Україні. Хлопець народився у Кривому Розі, закінчив Криворізьку гімназію №2, що у Центрально-Міському районі. Владислав захищав цілісність України від початку АТО, коли ж почалася повномасштабна війна, воїн став на захист держави у лавах десантно-штурмової бригади. 25-річний герой загинув у запеклих боях за Авдіївку.
Редакція «Першого Міського» щиро співчуває рідним загиблого. Вічна шана і дяка!
Редакція «Першого Міського» щиро співчуває рідним загиблого. Вічна шана і дяка!
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)