На вихідних Україна перейде на «літній час»
Цього року українці переведуть годинники у ніч з 26 на 27 березня. Стрілки пересунуть на одну годину вперед.
Перехід на «літній час», тобто на одну годину вперед, завжди здійснюється останньої неділі березня, а повернення на поясний «зимовий» час – останньої неділі жовтня. Наразі «літній час» використовується в майже 70 країнах світу. В Європі виняток становлять лише Ісландія, росія і білорусь.
У зв’язку з війною, багато українців були вимушені виїхати закордон. Тому пояснюємо, якою буде різниця у часі в Україні з іншими країнами:
27 березня 8:00 в Україні. Такий час буде також в Румунії, Молдові та Естонії.
В Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Німеччині, Іспанії та Норвегії буде 7:00. В цей час в Ірландії та Великій Британії буде 6:00. США цього року здійснили перехід на літній час 13 березня, в цей час у них буде 2:00 ночі. Грузія в 2022 році не переводите стрілки годинника, тому у них буде 9:00. В Японії в цей час буде 14:00, вона не переходить на літній час.
«Укрзалізниця» зауважує, що перехід на «літній час» не позначиться на часі відправлення та прибуття поїздів: на всіх ресурсах розклад вказаний уже з урахуванням зміни часу.
«Просимо наших пасажирів не забути перевести годинники та стежити за часом прибуття й відправлення поїздів на табло вокзалів», - повідомляють в компанії.
В Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Німеччині, Іспанії та Норвегії буде 7:00. В цей час в Ірландії та Великій Британії буде 6:00. США цього року здійснили перехід на літній час 13 березня, в цей час у них буде 2:00 ночі. Грузія в 2022 році не переводите стрілки годинника, тому у них буде 9:00. В Японії в цей час буде 14:00, вона не переходить на літній час. «Укрзалізниця» зауважує, що перехід на «літній час» не позначиться на часі відправлення та прибуття поїздів: на всіх ресурсах розклад вказаний уже з урахуванням зміни часу.
«Просимо наших пасажирів не забути перевести годинники та стежити за часом прибуття й відправлення поїздів на табло вокзалів», - повідомляють в компанії.