Дитинство у картинах: художник із Кривого Рогу презентував нову експозицію
29 січня перед всіма охочими свої роботи у Центрі громадських ініціатив презентував криворізький художник - Віталій Безносенко - провідний актор театру драми і музичної комедії ім. Тараса Шевченка, художник-аматор і колекціонер. Виставка отримала назву «Театр дерокаритвної графіки Віталія Безносенка. Дорослість барвами дитинства». Це п'ята виставка автора за півтора роки.
![Дитинство у картинах: художник із Кривого Рогу презентував нову експозицію](/images/16x9/photo_2022-01-29_14-55-43.jpg)
29 січня Віталій презентував авторську експозицію, представлену тридцятьма роботами, які митець створив продовж минулого року. Загалом галерея образів митця налічує майже 800 робіт, створених за останні два роки. Роботи художника намальовані у неповторному стилі, притаманному лише йому – гелевою ручкою в стилі декоративної графіки.
Свій авторський стиль митець винайшов випадково ще в середині 90-х років минулого сторіччя, намагаючись відтворити графіку свого приятеля.
Нині під час виставки поціновувачів творчості картини художника вражали містичною реальністю. На полотнах оживають птахи, тварини, а також інші живі істоти природи, справжні та вигадані. Вони асоціюються у автора з дитинством.
Щодо своїх художніх здібностей, Віталій Безносенко говорить так: «Я не художник, я - людина, яка малює».
На відкриття виставки до Центру громадських ініціатив завітали 30 відвідувачів. Серед них: друзі, колеги, а також поціновувачі творчості Віталія Безносенка.
Зала з експозицією буде відкрита впродовж тижня. Потрапити на перегляд можна за попереднім записом, зателефонувавши безпосередньо до автора за номером 0985056094.
Дні відвідування: среда, четвер, п'ятниця.
Нині під час виставки поціновувачів творчості картини художника вражали містичною реальністю. На полотнах оживають птахи, тварини, а також інші живі істоти природи, справжні та вигадані. Вони асоціюються у автора з дитинством.
На відкриття виставки до Центру громадських ініціатив завітали 30 відвідувачів. Серед них: друзі, колеги, а також поціновувачі творчості Віталія Безносенка.
Зала з експозицією буде відкрита впродовж тижня. Потрапити на перегляд можна за попереднім записом, зателефонувавши безпосередньо до автора за номером 0985056094. Дні відвідування: среда, четвер, п'ятниця.
![](/img/2022-01/29/1643463798-photo_2022-01-29_15-11-42.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643463818-photo_2022-01-29_14-55-22.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464134-photo_2022-01-29_14-55-37.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464149-photo_2022-01-29_14-55-40.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464160-photo_2022-01-29_14-55-46.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464171-photo_2022-01-29_14-55-49.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464185-photo_2022-01-29_14-55-52.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464196-photo_2022-01-29_14-55-56.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464204-photo_2022-01-29_14-56-04.jpg)
![](/img/2022-01/29/1643464214-photo_2022-01-29_14-56-11.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)