Двоє поліцейських із Кривого Рогу посіли перші місця на Чемпіонаті області з гирьового спорту

28 Січня 2022, 10:47 Поділитися СПОРТ

26 січня провели регіональні змагання з гирьового спорту серед поліцейських. За першість позмагались і два правоохоронці з Кривого Рогу, які за результатами змагань здобули золото. Про це стало відомо з офіційного сайту Національної поліції.

26 січня відбувся Чемпіонат ГУНП в Дніпропетровській області з гирьового спорту. Змагання провели на базі спорткомплексу «Динамо». За перемогу боролись 50 поліцейських з регіону, які виконували дві вправи з гирею вагою 24 кг: поштовх двох гир обома руками та ривок почергово лівою та правою рукою. У рамках чемпіонату було два заліки – командний та особистий.

За результатами змагань, у командному заліку перше місце здобула команда бійців спецпідрозділу КОРД, друге місце посіла команда роти поліції особливого призначення «Січеслав», а третє –команда полку поліції особливого призначення.

В особистому заліку перші місця вибороли наступні правоохоронці: Андрій Ушаков (полк поліції особливого призначення, категорія до 63 кг); Денис Швидь (відділення поліції №2 Дніпровського РУП, категорія до 73 кг); Валерій Дідик (відділення поліції №6 Кам’янського РУП, категорія до 78 кг); Євген Душкевич (Криворізьке Районне управління поліції, категорія до 85 кг); Віталій Куц (відділення поліції №2 Дніпровського РУП, категорія до 95 кг); Максим Стельмах (Криворізьке районне управління поліції, категорія понад 95 кг).

Переможців нагородили кубками, медалями та почесними грамотами. Кращі спортсмени відправляться від Дніпропетровщини на Всеукраїнський чемпіонат з гирьового спорту серед поліцейських, який проведуть наприкінці лютого у Житомирі.