Спортсмени Кривого Рогу вибороли 10 призових місць на Чемпіонаті міста зі спортивної акробатики

17 Січня 2022, 21:00 Поділитися СПОРТ

Упродовж двох днів у Криворізькій спортивній школі №1 тривали міські змагання за першість зі спортивної акробатики. Представники Кривого Рогу посіли дев’ять перших місць та одне друге місце.

15-16 січня у Дитячо-юнацькій спортивній школі №1 Кривого Рогу пройшов Чемпіонат міста зі спортивної акробатики. За перемогу змагалися юні спортсмени різного віку з усіх районів Кривого Рогу. Призерів нагородили дипломами та медалями. За результатами чемпіонату вихованці ДЮСШ №1 зайняли такі призові місця:

I місце – Орина Забутна та Артур Євтушенко, змішані пари, дорослі;

I місце – Софія Колотун та Емір Йилдирим, змішані пари, КМС;

I місце – Давид Тонян та Святослав Крук, чоловічі парні вправи, 12-18 років;

I місце – Арина Мартюк та Максим Бондар, чоловічі парні вправи, 13-19 років;

I місце – Ігор Бабенко та Олександр Шаповалов, чоловічі парні вправи, КМС;

II місце – Віктор Березовський та Володимир Глазунов, чоловічі парні вправи, КМС;

I місце – Анастасія Слізова та Дар’я Шаповалова, жіночі парні вправи, 13-19 років;

I місце – Аліна Токарська, Анастасія Кайдаш та Аліна Косенко, жіночі групові вправи, дорослі;

I місце – Варвара Березовська, Каміла Заїка та Дар’я Стрелкова, жіночі групові вправи, I розряд;

I місце – Руслан Крук, Антон Алєксєєв, Ярослав Набивач та Ілля Набивач, чоловічі групові вправи, дорослі.