Правоохоронці Кривого Рогу затримали чоловіка, який забив до смерті товариша по чарці
10 січня у одному з приватних будинків у селищі під Кривим Рогом випивали двоє знайомих. Під час сварки вони побилися та так, що постраждалий помер від завданих тілесних ушкоджень. Про це повідомляє пресслужба національної поліції області
![Правоохоронці Кривого Рогу затримали чоловіка, який забив до смерті товариша по чарці](/images/16x9/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BB_%D0%B4%D0%BE_%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8.jpg)
10 січня у селищі Широке в одному зі приватних будинків знайшли мертвим 47-річного місцевого мешканця. На місце злочину прибули співробітники Відділення поліції №6 Інгулецького району Кривого Рогу. За лічені години вдалося встановити вірогідного зловмисника.
Ним виявився 61-річний місцевий мешканець. Той зізнався, що він прийшов у гості до свого друга, і після того, як вони випили разом алкогольні напої, між ними виник конфлікт. Саме під час сварки гість завдав господарю декілька ударів по голові.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть постраждалого» Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі від семи до десяти років.
Ним виявився 61-річний місцевий мешканець. Той зізнався, що він прийшов у гості до свого друга, і після того, як вони випили разом алкогольні напої, між ними виник конфлікт. Саме під час сварки гість завдав господарю декілька ударів по голові.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть постраждалого» Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі від семи до десяти років.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)