Вихованці двох спортивних шкіл Кривого Рогу здобули сім призових місць на Міжнародних змаганнях з плавання

21 Грудня 2021, 14:18 Поділитися СПОРТ

Упродовж чотирьох днів плавці з різних куточків світу змагались за першість на чемпіонаті в Угорщині. За результатами криворізькі спортсмени посіли два перших місця, чотири других та одне третє місце. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті виконкому Інгулецької райради.

З 14 по 18 грудня відбулись Міжнародні змагання з плавання «XV GYOR OPEN Olimpic gualification even». Баталії провели на одному зі спортивних комплексів у місті Дьор, що в Угорщині. За призові місця змагались плавці з шести країн у відповідних вагових та вікових категоріях. Оцінювало спортсменів професійне журі, а переможців нагородили медалями за зайняті місця.

Кривий Ріг на змаганнях представляли вихованці Дитячо-юнацьких спортивних шкіл №1 та №2. Спортсменка з ДЮСШ №1 Аліна Ткаченко посіла I місце в категорії 50 м брасом, II місце – 100 м брасом, III місце – 200 м брасом. А Ілля Білецький виборов «срібло» на дистанції 50 м брасом. Тренером спортсменів із ДЮСШ №2 є Лілія Біла. За результатами змагань, Ніка Шарафутдінова посіла одразу два місця – перше та друге, а Артем Чоботар здобув срібло.

Нагадаємо, у Кривому Розі підвели підсумки дводенного чемпіонату міста з плавання.