Два золота та одну бронзу здобули спортсмени з Кривого Рогу на Всеукраїнських змаганнях із фігурного катання

21 Грудня 2021, 10:30 Поділитися

12-17 грудня відбувся чемпіонат між українськими спортсменами за першість у фігурному катанні. Троє вихованців криворізької спортивної школи отримали призові місця. Про це стало відомо зі сторінки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

З 12 по 17 грудня в Харкові провели третій етап Всеукраїнських змагань з фігурного катання на ковзанах серед юнаків та дівчат, а також юних фігуристів. Власні вміння демонстрували спортсмени з різних куточків країни у відповідних вагових та вікових категоріях. Юних фігуристів оцінювало професійне журі, а нагороджували призерів медалями та почесними грамотами.

Від Кривого Рогу на змагання відправились вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №1. За результатами Петро Кораблін та Гліб Клюцковський посіли перші місця, а Дарина Зуєнко – третє місце.

Нагадаємо, «Халк» з Кривого Рогу переміг на боксерському ринзі досвідченого суперника з Польщі.