У Кривому Розі визначили фіналістів 71 чемпіонату міста з шахів

15 Грудня 2021, 14:56 Поділитися

Розпочатий ще з 20 листопада, фінал ювілейних шахових баталій Кривого Рогу добіг кінця. 11 грудня спортсмени зіграли останні партії турніру, а потім організатори провели церемонію нагородження. Про це повідомляє пресслужба Федерації шахів Кривого Рогу.

11 грудня закінчився 71 шаховий чемпіонат міста. У фіналі визначали кращого з 16 спортсменів, серед яких сім – кандидати у майстри спорту. Змагання проводили у стінах шахового клубу ДЮСШ №3 Кривого Рогу.

«Ігри інтелекту» відбувались за швейцарською системою – у дев’ять турів з контролем часу в одну годину та 30 хв кожному гравцю, а також додаткові 30 секунд за кожен зроблений хід, починаючи з першого.

Усі учасники проявили неабияку майстерність, це були справжні перегони, де лідер постійно змінювався. Так на початку – перші три тури, перемагали й були на вершині списку кращих: Дмитро Медведєв, Микола Куцик, Коваль Анатолій та Ігор Мозговий. Середину – з четвертого по шостий, у відрив пішли: Дмитро Зосименко та Володимир Яковенко. Та вони не витримали напруги і у трьох заключних турах саме призери вийшли на свої місця.

Юліана Мінаєва стала власницею бронзи. Валерій Шестопалов поступився за крок від перемоги. Тріумфатором же став Василь Лях. Окрім того, відзначили й інших учасників, а саме найкращого серед ветеранів – Анатолія Куликовського, та найкращих серед молоді – Тимур Балика та Миколу Куцика.

Переможця та призерів чемпіонату нагородили кубком, медалями, грамотами та грошовими призами від Федерації шахів міста.