Позачергова сесія міської ради Кривого Рогу: що на засіданні розглянуть депутати
15 листопада стартувала позачергова сесія міської ради Кривого Рогу. У залі зареєструвались 39 народних обранців.
![Позачергова сесія міської ради Кривого Рогу: що на засіданні розглянуть депутати](/images/16x9/photo_2021-11-15_11-16-20.jpg)
На порядку денному позачергового засідання – шість електронних петицій. Дві з них стосуються матеріального забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет. Ще дві – стосуються діяльності на території Кривого Рогу гірничодобувних підприємств. Ще одна – стосовно продовження курсування тролейбусів до колишньої шерстопрядильної фабрики.
Також містяни просять посприяти тому, щоб учні початкових класів вийшли з дистанційного на очне навчання, оскільки батьки не мають змоги знаходитись вдома під час віддалених занять разом із маленькими учнями.
Нагадаємо, криворіжці вийшли на мітинг проти забруднюючого підприємства «Рудомайн».
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)