Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі зіштовхнулися п'ять машин: один водій загинув

  26 Жовтня 2021, 09:18 Поділитися ОНОВЛЮЄТЬСЯ

  26 жовтня на Марійській у районі шахти сталася масштабна аварія за участі п'яти машин. На місці працюють патрульні та медики.

  У Кривому Розі зіштовхнулися п'ять машин: один водій загинув

  Недалеко від Євроколеса зіткнулися п'ять автівок. Серед них маршрутка №397, службовий автобус підприємства та машини "Таврія", BMW, Chevrolet. Водій Таврії від отриманих травм загинув на місці. Зараз рух по Світлогірській від весільного перехрестя перекрито повністю. На місці аварії працюють правоохоронці та медики. 

  Як стало відомо, шофер Chevrolet рухався зі сторони магазину «Євроколесо», виїхав на зустрічну смугу, де зачіпив дзеркалом BMW. Коли Chevrolet повертався на свою смугу, вдарив «Таврію», яку почало крутити та відкинуло у маршрутку та службовий «Богдан».  Недалеко від Євроколеса зіткнулися п'ять автівок. Серед них маршрутка №397, службовий автобус підприємства та машини "Таврія", BMW, Chevrolet. Водій Таврії від отриманих травм загинув на місці. Зараз рух по Світлогірській від весільного перехрестя перекрито повністю. На місці аварії працюють правоохоронці та медики. 

  Як стало відомо, шофер Chevrolet рухався зі сторони магазину «Євроколесо», виїхав на зустрічну смугу, де зачіпив дзеркалом BMW. Коли Chevrolet повертався на свою смугу, вдарив «Таврію», яку почало крутити та відкинуло у маршрутку та службовий «Богдан».  Теги
  • #дтп
  • #авто
  • #смерть
  • #аварія
  • #водій