У Кривому Розі стартував танцювальний фестиваль Iron Battle
10 жовтня на Арт-майдані поблизу театру ім. Т. Г. Шевченка проходить танцювальний фестиваль Iron Battle, де учасники виступають у стилі хіп-хоп. На імпровізаційному танцполі кращих оберуть у чотирьох вікових категоріях – від маленьких дітей і до професіоналів.
![У Кривому Розі стартував танцювальний фестиваль Iron Battle](/images/16x9/5_9lODc9M.jpg)
На Арт-майдані для містян у стилі хіп-хоп виступають танцівники з Кривого Рогу, Києва, Кропивницького та Чернігова. Учасники розділені по парам, у кожній з яких журі обирає, хто з конкурсантів залишає змагання, а хто проходить далі у фінал. На фестивалі представлені чотири вікові категорії. У Mini Kids виступають вісім дітей молодше семи років. У категорії Kids заявлені 26 учасників з семи до 11 років. Ще одна категорія Beginners, де танцюристи мають трирічний досвід виступів, а вік учасників у ній немає значення. Тут представлено 12 конкурсантів. І остання категорія – Professionals, їх виступає 24. Наприкінці фестивалю переможці отримають почесні грамоти. Організатором батлів стала громадська організація «За рідне місто».
![](/img/2021-10/10/1633859948-2.jpg)
![](/img/2021-10/10/1633859962-3.jpg)
![](/img/2021-10/10/1633859979-6.jpg)
![](/img/2021-10/10/1633860038-4.jpg)
![](/img/2021-10/10/1633860111-8.jpg)
![](/img/2021-10/10/1633860123-9.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)