Срібло Паралімпійських ігор у бігу на 400 метрів виборола спортсменка з Дніпропетровщини Наталія Кобзар

31 Серпня 2021, 18:30 Поділитися СПОРТ

Срібною призеркою Паралімпіади стала Наталія Кобзар, яка обійшла учасницю з Південної Африки у бігу на дистанції 400 м. Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Маємо ще одну медаль на Паралімпійських іграх! Друге місце на п’єдесталі посіла легкоатлетка Наталія Кобзар. Дівчина здобула «срібло» у бігу на 400 м», – зауважив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Легкоатлетка з Дніпропетровщини отримала срібло у бігу на 400 м. Наталія Кобзар фінішувала з особистим рекордом 1:01.47. Дівчину обійшла учасниця з Китаю з результатом 1:01.36. Третє місце посіла спортсменка з Південної Африки. Наталія Кобзар є майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонкою світу дівчина стала у 2019 році у бігу на 400 м.

Зазначимо, на Паралімпійських іграх у Токіо українські спортсмени вже отримали 67 медалей – 15 золотих, 33 срібні та 19 бронзових.