Срібло Паралімпійських ігор у бігу на 400 метрів виборола спортсменка з Дніпропетровщини Наталія Кобзар
Срібною призеркою Паралімпіади стала Наталія Кобзар, яка обійшла учасницю з Південної Африки у бігу на дистанції 400 м. Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
![Срібло Паралімпійських ігор у бігу на 400 метрів виборола спортсменка з Дніпропетровщини Наталія Кобзар](/images/16x9/photo_2021-08-31_17-40-29.jpg)
«Маємо ще одну медаль на Паралімпійських іграх! Друге місце на п’єдесталі посіла легкоатлетка Наталія Кобзар. Дівчина здобула «срібло» у бігу на 400 м», – зауважив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.
Легкоатлетка з Дніпропетровщини отримала срібло у бігу на 400 м. Наталія Кобзар фінішувала з особистим рекордом 1:01.47. Дівчину обійшла учасниця з Китаю з результатом 1:01.36. Третє місце посіла спортсменка з Південної Африки. Наталія Кобзар є майстром спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонкою світу дівчина стала у 2019 році у бігу на 400 м.
Зазначимо, на Паралімпійських іграх у Токіо українські спортсмени вже отримали 67 медалей – 15 золотих, 33 срібні та 19 бронзових.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)