Рятувальники Кривого Рогу допомогли містянину, який впав у басейн та забився
28 серпня у Довгинцівському районі співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій надали допомогу чоловікові, який травмувався при падінні у басейн. Інформацію про це надала прес-служба рятувальників Криворізького району.
![Рятувальники Кривого Рогу допомогли містянину, який впав у басейн та забився](/images/16x9/photo_2021-08-30_10-02-41.jpg)
28 серпня приблизно о 17:20 на лінію «101» надійшло повідомлення від служби екстреної медичної допомоги про те, що у Довгинцівському районі один криворіжець впав у басейн та його необхідно витягнути. Рятувальники відправились до одного з будинків на вулиці Привітна та допомогли 47-річному місцевому жителю. Внаслідок падіння чоловік травмував голову. Його госпіталізували до однієї з міських лікарень.
Нагадаємо, у Кривому Розі дерево впало на припарковані автомобілі та електричні дроти, без світла залишилися жителі двох вулиць.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)