Спортсмени з Кривого Рогу посіли чотири призових місця на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо
24 серпня відбувся Відкритий всеукраїнський турнір «Кубок Причорномор’я» з тхеквондо (ВТФ). За першість змагались спортсмени з різних куточків країни, а також з Кривого Рогу. Про це повідомляється на сторінці Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.
![Спортсмени з Кривого Рогу посіли чотири призових місця на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо](/images/16x9/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82_k1yagSF.jpg)
Змагання провели серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів на території парк-готелю «Кипарис», що у місті Коблево. Задля участі у змаганнях спортсмени повинні були мати спортивні розряди та спортивну кваліфікацію. Долучитись могли як хлопці, так і дівчата у відповідних п’яти вікових категоріях. Змагання були особисто-командним. Переможців нагороджували медалями та дипломами відповідних ступенів за зайняті перші, другі та треті місця. Командам-переможцям вручали кубки та дипломи.
На всеукраїнському турнірі Кривий Ріг представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №10. Підготувала юних спортсменів була Світлана Русія.
Згідно з результатами, спортсмени посіли наступні місця:
– Кирил Абрамяк – перше місце;
– Олена Шклярук – друге місце;
– Руслан Лихачев – друге місце;
– Тимофій Гомонов – третє місце,
Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу допомогли команді України вибороти перше місце на міжнародному чемпіонаті AJP Tour Lviv International Pro з джиу-джитсу.
![](/img/2021-08/27/1630073114-photo_2021-08-27_16-53-24 (2).jpg)
![](/img/2021-08/27/1630073123-photo_2021-08-27_16-53-24 (3).jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)