Юна скрипалька з Кривого Рогу посіла перше місце на всеукраїнському фестивалі-конкурсі Pearls of Talents
У серпні в Одесі відбувся всеукраїнський музичний фестиваль-конкурс Pearls of Talents. Вихованка музичної школи №5 Аріна Відрик посіла 1 місце у номінації «Струнні інструменти». Про це повідомляється на сторінці у соцмережі музичного закладу.
![Юна скрипалька з Кривого Рогу посіла перше місце на всеукраїнському фестивалі-конкурсі Pearls of Talents](/images/16x9/%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B0.jpg)
Одеса стала господарем всеукраїнського музичного фестивалю Pearls of Talents, де взяли участь конкурсанти віком від 4-5 (дебют) до 23 років та старше. Вихованка криворізької музичної школи №5 Аріна Відрик вразила журі своєю грою на скрипці та стала лауреаткою 1 місця в номінації «Струнні інструменти». Аріну готували до конкурсу викладачка Галина Чебаненко та концертмейстер Вікторія Сигейкова.
Одеса стала господарем всеукраїнського музичного фестивалю Pearls of Talents, де взяли участь конкурсанти віком від 4-5 (дебют) до 23 років та старше. Вихованка криворізької музичної школи №5 Аріна Відрик вразила журі своєю грою на скрипці та стала лауреаткою 1 місця в номінації «Струнні інструменти». Аріну готували до конкурсу викладачка Галина Чебаненко та концертмейстер Вікторія Сигейкова.
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)