«Одна єдина соборна Україна!»: парад вишиванок фінішував у парку ім. Б. Хмельницького у Кривому Розі
24 серпня більше тисячі криворіжців почали святкувати День Незалежності України на дев’ятому параді вишиванок, який традиційно організовує «Перший Міський» телеканал. Люди пронесли синьо-жовтий 150-метровий стяг центральними вулицями міста та фінішували у парку ім. Б. Хмельницького.
![«Одна єдина соборна Україна](/images/16x9/11111111.jpg)
І дорослі, і малі у вишиванках, з кульками та прапорами пройшли проспектом Миру до 95-го кварталу та проспектом Металургів до парку ім. Б. Хмельницького. Люди скандували «Слава Україні!», «Героям Слава!», «Одна єдина соборна Україна!». Серед присутніх були військові, козаки з Інгульської паланки, чиновники, у тому числі з Металургійної райради.
Першим у колоні їхав у козацькому вбранні Олег Леонтьєв верхи на коні, за ними – курсанти, які несли 150-метровий прапор, та містяни у вишиванках. У парку ім. Б. Хмельницького «Перший Міський» обере містера і місіс вишиванку, а також міні-містера і міні-місіс вишиванку. Дітям подарують іграшки, а на дорослих чекають ювелірні прикраси з українським орнаментом.
![](/img/2021-08/24/1629787542-29.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787550-30.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787559-31.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787568-32.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787577-33.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787586-34.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787595-35.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787634-36.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629787786-37.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629788282-38.jpg)
![](/img/2021-08/24/1629788348-39.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)