До Дня Незалежності у Кривому Розі відбувся міський турнір з шашок-64
21 серпня у шахово-шашковому клубі №9 відбулися змагання з шашок-64. Турнір присвятили 30-й річниці Незалежності України. Про це повідомляє департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.
![До Дня Незалежності у Кривому Розі відбувся міський турнір з шашок-64](/images/16x9/240117469_4235884063143345_6578414987870300740_n.jpg)
Перед турніром шашкісти вшанували хвилиною мовчання загиблого мера Костянтина Павлова. У змаганнях взяли участь вісім спортсменів розрядників, серед яких один майстер спорту та два кандидати у майстри. Гра проходила за коловою системою в сім турів. Перемогу у змаганнях здобув майстер спорту Олег Патлань, набравши 13 очок з 14 можливих. Друге і третє місця посіли кандидати у майстри спорту Олександр Любченко (10 очок) і Сергій Щербець (9 очок) відповідно.
Перед турніром шашкісти вшанували хвилиною мовчання загиблого мера Костянтина Павлова. У змаганнях взяли участь вісім спортсменів розрядників, серед яких один майстер спорту та два кандидати у майстри. Гра проходила за коловою системою в сім турів. Перемогу у змаганнях здобув майстер спорту Олег Патлань, набравши 13 очок з 14 можливих. Друге і третє місця посіли кандидати у майстри спорту Олександр Любченко (10 очок) і Сергій Щербець (9 очок) відповідно.
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)