У Кривому Розі вручили перші паспорти громадянина України на передодні 30-річчя Незалежності України
20 серпня у приміщенні Центру адміністративних послуг «ВІЗА», який знаходиться у стінах виконкому міськради, вручали ID-паспорти юним містянам. Це перші у житті документи юних криворіжців.
![У Кривому Розі вручили перші паспорти громадянина України на передодні 30-річчя Незалежності України](/images/16x9/photo_2021-08-20_13-35-21.jpg)
20 серпня у Центрі адміністративних послуг «ВІЗА» свої перші паспорти громадянина України отримали 15 хлопців та дівчат із усіх районів міста.
В такий відповідальний день у стінах виконкому міськради зібралися винуватці урочистостей та їх батьки. Святкове вручення відбулося на передодні 30-ї річниці з проголошення незалежності української держави. Адже урочиста видача перших документів юним криворіжцям напередодні значущих свят є вже традицією для міста.
Під час вручення ID-паспортів винуватці та гості вшанували хвилиною мовчання пам’ять покійного мера Костянтина Павлова, адже зазвичай він особисто повинен вручає підліткам паспорти громадянина України.
![](/img/2021-08/20/1629455894-photo_2021-08-20_13-34-40.jpg)
![](/img/2021-08/20/1629455907-photo_2021-08-20_13-36-21.jpg)
![](/img/2021-08/20/1629455930-photo_2021-08-20_13-35-34.jpg)
![](/img/2021-08/20/1629455942-photo_2021-08-20_13-35-41.jpg)
![](/img/2021-08/20/1629455959-photo_2021-08-20_13-35-48.jpg)
![](/img/2021-08/20/1629455970-photo_2021-08-20_13-35-56.jpg)
![](/img/2021-08/20/1629455992-photo_2021-08-20_13-36-15.jpg)
![](/img/2021-08/20/1629456011-photo_2021-08-20_13-36-08.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)