У Кривому Розі з річок Інгулець та Саксагань відібрали проби води для дослідження її якості
17 та 18 серпня спеціалісти відібрали проби води з річок Інгулець та Саксагань у 16-ти точках. Їх перевірять за хімічними та санітарно-мікробіологічними показниками. Про це повідомили на сторінці управління екології виконкому Криворізької міської ради у соцмережі.
![У Кривому Розі з річок Інгулець та Саксагань відібрали проби води для дослідження її якості](/images/16x9/237948436_926783831209077_1606926936833779454_n.jpg)
17 та 18 серпня на замовлення управління екології ВСП «Криворізький районний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» та за участю представників виконкомів районних у міст рад екологи провели плановий відбір проб води річок Саксагань та Інгулець у 16-ти моніторингових точках.
Дослідження відібраних проб проводять задля перевірки на наявність у них хімічних та санітарно-мікробіологічних забруднень.
Нагадаємо, екологи Кривого Рогу зафіксували підвищену концентрацію аміаку, фенолу та пилу в повітрі.
![](/img/2021-08/19/1629385511-238597219_926783807875746_3748806798087355183_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)