«Ми зробимо все для того, щоб усі його починання продовжувались», – наголосив Юрій Вілкул, проводжаючи в останню путь покійного К. Павлова
19 серпня місто оплакує померлого мера міста Костянтина Павлова. Вшанувати його пам’ять зібрались десятки тисяч містян. Проводжаючи Костянтина Юрійовича в останню путь з промовою виступив його наставник Юрій Вілкул.
![«Ми зробимо все для того, щоб усі його починання продовжувались», – наголосив Юрій Вілкул, проводжаючи в останню путь покійного К](/images/16x9/%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%BB_Yt5Bz2K.jpg)
«Десятки тисяч людей прийшли сьогодні попрощатися зі своїм мером, якого начебто нещодавно обрали. Костянтин Юрійович народився в нашому місті, навчався, працював. Тому більшість жителів Кривого Рогу його знають. І я не чув іншої характеристики про нього, окрім того, що він порядна людина», – сказав Юрій Вілкул.
Також колишній мер наголосив на цілеспрямованості та працелюбності Костянтина Юрійовича: «Він не перескакував через посади, він не займав жодної посади випадково. Він своєю працею заробляв кожну посаду, визнання і довіру. Скільки будемо його пам'ятати – стільки він і буде жити. Ми зробимо все для того, щоб усі його справи і починання продовжувались», – підсумував Юрій Вілкул.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)