У Кривому Розі от-от розпочнеться прощання із покійним мером Костянтином Павловим
Четвертий день поспіль Кривий Ріг у жалобі. 19 серпня місто прощається із загиблим мером Костянтином Павловим. Церемонія от-от почнеться. Надворі вже зібралися містяни із оберемками квітів.
![У Кривому Розі от-от розпочнеться прощання із покійним мером Костянтином Павловим](/images/16x9/2_8HJLBBU.jpg)
Вже скоро розпочнеться церемонія прощання із померлим очільником міста. Вона відбудеться у театрі Т. Шевченка. Будівлю храму Мельпомени підготували для цієї сумної церемонії – зняли з колон афіші та розмістили над парадним входом величезний портрет Костянтина Павлова із чорною стрічкою у кутку.
Незважаючи на похмуру погоду, містяни вже почали збиратися, щоб віддати дань пам’яті померлому меру. Вони зібралися біля входу до театру із квітами. Серед присутніх - представники районних та міських чиновників, колеги.
Проводжати в останню путь Костянтина Юрійовича будуть у супроводі оркестру.
Нагадаємо, попрощатися усі бажаючі можуть у будівлі театру до 11:30. Пізніше відбудеться церемонія відспівування, далі похоронна процесія рушить на Центральне кладовище.
![](/img/2021-08/19/1629349622-3.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629349633-4.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629349644-5.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629349654-1.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629351119-6.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629351090-7.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629352042-8.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629352050-11.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629352062-13.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629352071-10.jpg)
![](/img/2021-08/19/1629352080-12.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)