У Кривому Розі госпіталізували дівчинку, яка зірвалася з дерева
Нещасний випадок трапився 16 серпня близько 18:00 у парку Саксаганський. Зі слів очевидців, діти пробралися у недобудовану споруду, піднялися на дах та почали спускатися по березі, яка росте зовсім поруч. Першою полізла дівчинка, але гілка не витримала її ваги. Інформацію підтвердили у Криворізькому районному управлінні поліції.
![У Кривому Розі госпіталізували дівчинку, яка зірвалася з дерева](/images/16x9/1_rpjsfTS.jpg)
Дівчинка років 10-12 стала на гілку, однак вона не витримала ваги дитини та зламалася. Школярка полетіла вниз з висоти третього поверху та вдарилася руками й обличчям. За словами очевидців, у дитини пішла кров з носа та рота. До школярки підбігли її батьки. На місце події викликали карету швидкої допомоги. Постраждалу містянку забрали до лікарні.
Дівчинка років 10-12 стала на гілку, однак вона не витримала ваги дитини та зламалася. Школярка полетіла вниз з висоти третього поверху та вдарилася руками й обличчям. За словами очевидців, у дитини пішла кров з носа та рота. До школярки підбігли її батьки. На місце події викликали карету швидкої допомоги. Постраждалу містянку забрали до лікарні.
![](/img/2021-08/16/1629135807-3.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629135820-4.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629135833-5.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629135845-7.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629135857-8.jpg)
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)