У Кривому Розі оголосили жалобу за померлим мером Костянтином Павловим
16 серпня виконком оголосив про жалобу за померлим очільником міста Костянтином Павловим. Про це інформує пресслужба.
У розпорядження йдеться, що з 16 серпня до поховання покійного градоначальника на усіх спорудах державної влади слід приспустити прапори. Також скасовуються розважальні заходи. У телеефіри вносяться корективи.
Про дату поховання поки що невідомо. Її повідомлять пізніше, після погодження із родиною К. Павлова та правоохоронцями.
Костянтин Юрійович Павлов народився у Кривому Розі 12 січня 1973 року у родині корінних криворіжців. Його батько працював на посаді інженера у «Кривбасруді», а мати на Головпоштамті. Першу роботу парубок отримав у 14 років, поки його однолітки відпочивали та розважались, він працював на пошті. Також у юності займався декількома різними видами спорту, а саме – самбо, важкою атлетикою, плаванням, східними єдиноборствами та стрибками з парашутом. Після закінчення навчання у школі та Костянтин вступив до Політехнічного технікуму, де здобув фах електрослюсаря. Після технікуму майже одразу пішов працювати у кар’єр на Південний ГЗК.
Паралельно з роботою на підприємстві Костянтин продовжував вчитися, в результаті закінчив МАУП за спеціальністю «економіст». Окрім цього, отримав фах «менеджер організацій» у Відкритому Міжнародному Університеті Великобританії ЛІНК. Згодом його залучили до постачання обладнання на промислові підприємства у «Кривбассконсалтинг», де вже у 1996 році він стає заступником директора компанії, а в 1998 – директором.
У 1999 році Костянтина Павлова запрошують на Південний ГЗК на посаду начальника відділу збуту і зовнішньоекономічної діяльності. На той момент ПівдГЗК знаходився у кризі, і після виплати багатомісячних заборгованостей та зарплат, підприємство виходить із неї. У 2002 році не без допомоги Костянтина Павлова, за час його керівництва на посаді виконавчого директора Криворізький суриковий завод виходить з кризи і стає прибутковим.
Починаючи з 2006 року Костянтин Павлов стає заступником міського голови Юрія Любоненка. Відповідає за найскладніші та «невдячні» питання – ЖКГ, дороги та кризові ситуації у разі аварій та надзвичайних ситуацій на підприємствах. У 2010 році головою міста стає Юрій Вілкул, однак Костянтин Павлов залишається на посаді першого заступника.
Костянтина Павлова обирали в народні депутати Дніпропетровської обласної ради двічі: в 2006 та 2010 році. У 2010 році він очолював постійну комісію з питань комунальної власності та ЖКГ облради. Брав участь у підготовці рішень з питань виділення додаткових бюджетних коштів на ремонт доріг Кривого Рогу, постачання медичного обладнання.
У 2012 році його вперше обирають народним депутатом до Верховної Ради, де він представляв інтереси Кривого Рогу. Вдруге земляки висловили йому довіру та обрали народним депутатом Ради у 2014 році.
6 грудня 2020 року у другому турі Костянтин Павлов виборов перемогу на виборах мера. На посаді очільника Кривого Рогу він пропрацював майже дев’ять місяців. За цей час йому вдалося виконати низку передвиборчих обіцянок, серед яких – безкоштовний проїзд у комунальному транспорті для усіх власників «Картки криворіжця», а також збільшення у два рази суми компенсації за оплату опалення та водопостачання.
У Костянтина Павлова залишилась дружина та син.
«Перший Міський» висловлює співчуття рідним та близьким покійного міського голови.
Нагадаємо, товариш померлого А.Гальченко висловив свою версію того, що могло відбутися з Костянтином Павловим у останні хвилини життя.