Два метри рівно: Ярослава Магучіх з Дніпра здобула олімпійську бронзову медаль в стрибках у висоту
Легкоатлетка Ярослава Магучіх – бронзова медалістка Олімпійських ігор в Токіо. 19-річна дніпрянка виявилася наймолодшою серед 14 фіналісток Ігор-2020. Про це повідомили на сторінці НОК України та олімпійської команди.
![Два метри рівно: Ярослава Магучіх з Дніпра здобула олімпійську бронзову медаль в стрибках у висоту](/images/16x9/232659768_4257218621024302_7476837949293515214_n.jpg)
Ярослава Магучіх узяла висоту два метри рівно, цей результат дозволив спортсменці стати бронзовою чемпіонкою Ігор-2020. Золото здобула представниця ОКР Марія Ласіцкене (204 см), а срібло австралійка Нікола Макдермотт (202 см).
Окрім Ярослави до фіналу пройшли ще дві українки: Ірина Геращенко з результатом 198 см стала четвертою, а Юлія Левченко (196 см) восьмою. Наразі у скарбничці української команди 18 медалей: одна золота, п’ять срібних і 12 бронзових.
Ярослава Магучіх узяла висоту два метри рівно, цей результат дозволив спортсменці стати бронзовою чемпіонкою Ігор-2020. Золото здобула представниця ОКР Марія Ласіцкене (204 см), а срібло австралійка Нікола Макдермотт (202 см).
Окрім Ярослави до фіналу пройшли ще дві українки: Ірина Геращенко з результатом 198 см стала четвертою, а Юлія Левченко (196 см) восьмою. Наразі у скарбничці української команди 18 медалей: одна золота, п’ять срібних і 12 бронзових.
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)