На одному з пляжів у Кривому Розі врятували жінку, яка тонула
7 серпня у Тернівському районі відпочивальники на пляжі біля вулиці Маршака помітили жінку, яка плавала на животі, зануривши обличчя у воду. Хлопці підплили до неї та з’ясували – містянка тоне. Разом вони дістали потопельницю на берег та покликали на допомогу інших відпочивальників.
![На одному з пляжів у Кривому Розі врятували жінку, яка тонула](/images/16x9/3_7acfStB.jpg)
Як розповів один з рятівників Євген Купрієв, зі сторони виглядало, ніби жінка займається дайвінгом. Вона тривалий час плавала животом вниз, опустивши голову у воду, проте відсутність маски насторожила хлопців. 22-річний Євген разом з 18-річним товаришем Сергієм Корижовим вирішили перевірити, чи все гаразд.
«Ми підплили та доторкнулися до неї - мало чи вона голову підніме. Перевернули її, бачимо, а у неї вже губи сині. Тоді ми її за руки взяли і почати витягати до берега», - каже Євген Купрієв.
Одна з відпочивальниць спробувала надати першу медичну допомогу потопельниці та намагалася зробити непрямий масаж серця. Інші містяни пішли за допомогою. За деякий час до потерпілої підбігла капітан поліції Марина Гудим та разом з колегами лейтенантами Владиславом Бугровським і Владиславом Назаренком правоохоронці надали їй першу допомогу та стабілізували стан жінки. На місце події прибули фельдшери, разом з правоохоронцями вони на носилках віднесли потерпілу до карети швидкої.
![](/img/2021-08/07/1628344666-5.jpg)
![](/img/2021-08/07/1628344679-4.jpg)
![](/img/2021-08/07/1628344697-2.jpg)
![](/img/2021-08/07/1628344709-6.jpg)
![](/img/2021-08/07/1628344724-1.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)