У Дніпропетровській області виявили перші випадки інфікування штамом Delta
Станом на 6 серпня на Дніпропетровщині зафіксували вже три випадки захворювання на короновірус штаму Delta. Про це повідомила заввідділом організації епідеміологічних досліджень Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ Олена Кузьменко.
![У Дніпропетровській області виявили перші випадки інфікування штамом Delta](/images/16x9/photo_2021-08-06_17-24-06.jpg)
На сьогоднішній день епідеміологічна ситуація на Дніпропетровщині погіршується. Це зумовлюється тим, що на території області окрім щоденних випадків виявлення COVID-19, ще й з’явилися перші випадки інфікування штамом Delta.
Delta – це штам короновірусної хвороби, який є більш заразним та характеризується більшою поширеністю до госпіталізації і реанімації. Частіше за все цим штамом хворіють люди молодого віку.
За словами Олени Кузьменко, Delta – штам протягом найближчих місяців займе домінуюче становище не тільки у світі, а й в Україні. Більш того, на теперішній час в Україні вже офіційно підтверджено 143 випадки інфікування штамом Delta. Цього тижня епідеміологи отримали підтвердження циркуляції Delta у нашому регіоні. Зокрема у Солонянському районі та Нікополі.
Відповідно до цього українців закликають робити щеплення для попередження зараженням новим штамом. У Дніпропетровській області наразі можна вакцинуватися препаратами Moderna, Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac та AstraZeneca.
Нагадаємо, на вихідних у Кривому Розі працюватимуть усі сім центрів масової вакцинації.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)