Рятувальники з Кривого Рогу здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях «Найсильніший пожежний рятувальник Дніпро-2021»

2 Серпня 2021, 16:04 Поділитися

31 липня у Дніпрі на базі 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбулися всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний рятувальник Дніпро-2021». Серед учасників – 16 команд, зокрема «Дніпровська хвиля» честь якої захищали криворізькі надзвичайники Пилип Поддуєв та Володимир Сушко. За підсумками змагань хлопці з Кривого Рогу посіли перше місце у категорії «Тандем».

Всеукраїнські змагання «Найсильніший пожежний рятувальник Дніпро-2021» пройшли за міжнародним форматом Firefighter Combat Challenge. Це суперництво у швидкості, спритності та витривалості, де пожежні рятувальники демонструють свої професійні навички, долаючи смугу перешкод. За підсумками змагань тандем криворіжців Пилип Поддуєв та Володимир Сушко, який представляв команду «Дніпровські хвилі», показав найшвидший результат – перше місце. Також криворіжці посіли друге місце у номінації «Естафета», що дозволило вибороти друге загальнокомандне місце.

«Емоції просто переповнюють бо до таких результатів ми з командою йшли не менше двох років. І цього року ми це зробили. Дуже задоволений своїм індивідуальним результатом місяць тому в Києві я показав 1:39, зараз же 1:30 – і це для мене дуже велике досягнення. Я дуже задоволений. Також тішить, що виповнилася мрія мого напарника Володимира, котрий хотів досягти першого місця в тандемі. І ми це зробили – ми стали чемпіонами України», –  поділився враженнями після змагань один із переможців, пожежний рятувальник 12 Державної пожежно-рятувальної частини 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України, молодший сержант Пилип Поддуєв.